Děda PEPA – studie a projekt rodinného domu Praskačka 2019-04-05T08:07:11+00:00

Project Description

Moje NACIONÁLE

Jméno:
Přezdívka:
Státní příslušenství:
Bydliště:
Koníčky:
Závislosti:
Stav:
Dispozice:
Zastavěná plocha:
Užitná plocha:
Orientace vstupu:

Můj POPIS

Dobrý den,
zatím Vám budu vykat, jestli to nebude vadit. Jak už jsem zmínil, jmenuji se Pepa. Je zvláštně nahodilé, jak se moje jméno hezky propojilo s tím, jak vypadám a jaký jsem. Protože musel-li bych se popsati, řekl bych, že jsem ze staré školy, což se odráží jak v mé vizáži, tak v mé osobnosti. Moje hodnoty stojí na pevných základech a jsem jim oddaný. Slušnost, pravdomluvnost a zodpovědnost. Bez těchto vlastností nemůže fungovat žádný dům. Přišel jsem na svět, abych Vám pomáhal, poskytoval bezpečí a jistoty a chránil Vás před tím moderním uspěchaným světem. Těším se, až Vám konečně otevřu své dveře, svou náruč. Těším se, až spolu zažijeme spoustu dobrodružství. Chtěl bych Vám být oporou v těžkých chvílích a sdílet s Vámi všechny radosti. Budu na Vás dohlížet.
Abyste mne lépe poznali, zkusím se více představit.
Zatím jsme ještě ve vývoji, ale studuji, no spíš jsem v učení, abych se jednou stal špičkovým domem. Zatím ještě nemám zkušenosti, ale strašně se na to povolání těším… Kolaudační zkoušky bych měl dělat někdy na podzim 2019. Tak mi držte pěsti. Už teď mám pocit, že dokážu splnit Vaše představy. Hodně cvičím, abych měl štíhlou figuru a vešel se na Váš pozemek a zároveň nabírám sílu, abych unesl všechno, co bude potřeba, od sněhu až po kabelky.
Nejvíc mám rád vůni domova a hned v závěsu následuje vůně, když se vaří zvěřina. Také jsem si našel zálibu ve skladování různých věcí, hlavně co se týká vysokohorské turistiky. To mě dává smysl a hrozně mě baví, jak se vždycky někam položí spacák nebo cepín. Zjistil jsem, že se celkem rád opaluji. Líbí se mi jen tak postávat na sluníčku a nic nedělat. Cítím, že v tom budu i hodně dobrý. Občas si zapálím, hlavně přes zimu, ale nebojte, nijak s tím nebudu obtěžovat a zapálím si jedině s Vámi.
Jinak jsem umělecky založen. Rád maluji, nebo se spíše nechávám malovat. Mám rád vůni barev, ale jen občas. Nejsem žádný „závislák“. Stačí jednou za 5 let. Občas si jen tak otevřu okna a nechám se ovívat větrem. Tady Vás musím poprosit, abyste mě kdyžtak zavřeli, často to totiž přeženu a pak nastydnu. Dal jsem se hodně i na čtení, proto jsem byl šťasten, když jsem zjistil, že budeme mít knihovnu. Aktuálně je mojí nejoblíbenější knihou Dům za mlhou, ale mám rád i naučnou literaturu, třeba Teorie všeho od Stephena Hawkinga je vynikající.
Pak mám hodně rád zvířátka, především psy, želvy a krokodýli. Proto jsem rád, že téměř všechny máme a ty zbylé časem určitě pořídíme. Na nějakém obrázku mého okolí jsem viděl i vodní příkop, takže by mohl krokouš bydlet tam a přes zimu bychom si ho brali k sobě dovnitř, co myslíte?
Ještě jsem Vám zapomněl říct, že jsem celkem společenský, určitě se ale nemusíte bát toho, že bych si někoho zval bez dovolení. Tak to jen pro klid duše.

Snad se mi povedlo přiblížit Vám, kdo jsem a více se pak určitě poznáme osobně, až se postavím na vlastní nohy.
Už se moc těším na naše společné chvíle.
Váš Pepa

Dne 3.10. 2018 v Pardubicích (výcvikový tábor Ateliéru Prostory)

Váš