Sheldon -Studie Čermná u Borohrádku 2019-04-05T08:08:43+00:00

Project Description

Moje NACIONÁLE

Jméno:  Sheldon
Přezdívka:  Shely
Státní příslušenství:  Mimozemšťan
Bydliště:  Malá Čermná
Koníčky:  Fyzika, sport – teoreticky, dlouhé chrupky
Stav:  Brzy zadaný – už si brousí zuby 🙂
Dispozice:  5 KK
Zastavěná plocha:  190 m2
Užitná plocha:  135 m2
Orientace vstupu:  Západ

Můj POPIS

Dobrý den, přátelé, dovolte mi, abych se představil. Jmenuji se Sheldon a jsem dům. Narodil jsem se v pardubickém ateliéru, ale vyrůstat budu v Malé Čermné. Je to nádherná vesnice a doufám, že také vyrostu do krásy. Předpoklady k tomu mám a uvidí­me, jak se to potká s realitou. Jsem originál a jsem na to pyšný. Mám dvě podlaží­, což je celkem běžné, akorát ….. u mě se nechodí­ spát do ložnice nahoru, ale dolů. Legrace musí být 😊 Jsem transparentní­ a průhledný, (nebojte, kandidovat nikam nebudu).  Když necháte otevřené dveře, uvidí­te od hlavní­ silnice skrze mě panoramu Orlických hor. Hlavně prosí­m nenechávejte otevřeno moc dlouho, abych nedostal rýmu. To je nejhorší­, když začne dům kýchat.

Jsem takový parťák pro všechno, nezkazí­m žádnou legraci. Mám rád sport. Na terase je VIP tribuna s výhledem na fotbalové hřiště – III. tří­da je velkým lákadlem 😊Pro televizní­ přenosy je k dispozici watch zóna s projektorem na terase. A když už sport nebaví­ (to se nejspíš nestane), je ze mě nádherný výhled na hory. Člověk si připadá jako na nějaké vyhlí­dce.

Navenek se tváří­m celkem obyčejně a konzervativně, ale když jdete pod povrch do hloubky, uvidí­te toho mnohem ví­ce.

Co se týká mých obyvatelů, ještě jsem je neviděl, ale těší­m se ně moc. Ukázali mi nějaké jejich fotky na facebooku a je jasné, že se mají hodně rádi. Slyšel jsem, že nedávno je potkala velká životní událost. Myslí­m, že se tomu ří­ká svatba. Musí­m se jich potom optat, jak se to dělá. Když jsem se byl seznámit s panem Pozemkem, mrkala na mě taková hezká vilka. Mohl bych s ní­ také svatbovat.

Komentář KLIENTA

S firmou PROSTORY jsme byli nadmíru spokojeni. Od počátku se nám dostalo velice profesionálního a zároveň přátelského jednání. Všechny požadavky a změny byly bez problémů zapracovány – a že jich bylo. Výsledkem je úžasný projekt přesně podle našich představ. Díky Zdenda 🙂